Aktuality

ŠKODA PLUS

10. 11. 2021

Vykoupíme Váš ojetý vůz

ŠKODA Plus prověřené ojeté vozy nejen prodává, ale i vykupuje. Začněte s prodejem svého ojetého vozu
jednoduše, během pár kliknutí na webu ŠKODA Plus nebo nás neváhejte kontaktovat telefonicky.
ŠKODA Plus mění minusy ojetých vozů na plusy.

ŠKODA PLUS ČINĚVES

09. 11. 2021

Naše pobočka ŠKODA PLUS v Činěvsi je z technických důvodů dočasně uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Na nedělním zápase BK Mladá Boleslav si můžete zasoutěžit o skvělé ceny

30. 09. 2021

V neděli se hokej převlékne do zelené

Nedělní duel proti Energii Karlovy Vary se převlékne do zelené, fanoušci budou soutěžit o exkluzivní VIP zájezd na turnaj české reprezentace.

 

Extraligová sezona se pomalu rozjíždí, v neděli 3. října se uskuteční 11. kolo základní části. Na domácím ledě tentokrát přivítáme Energii Karlovy Vary, start duelu je naplánovaný na 16:00. ŠKOENERGO Aréna i dalších šest extraligových stadionů převlékne do zelených barev oficiálního partnera soutěže, společnosti ŠKODA AUTO a.s. Projekt ´Naše kolo´ se vrací po loňské úspěšně premiéře a opět slibuje fanouškům soutěže o unikátní ceny v čele se zájezdem na reprezentační utkání a spoustu dalších cen od národního týmu i jednotlivých klubů.

Souboj z čela tabulky mezi Spartou a hradeckým Mountfieldem, tradiční duel mezi plzeňskými indiány a libereckými tygry, dvojité moravské derby v podobě zápasů Třince se Zlínem a Komety s Vítkovicemi, jih proti severu reprezentovaný střetem Českých Budějovic s Litvínovem nebo příjezd osobnostmi nabitého Kladna do vyhlášené atmosféry v Pardubicích. A samozřejmě náš souboj proti Karlovým Varům. Jedenácté extraligové kolo, které se kompletně odehraje v neděli 3. října, nabízí velké množství atraktivních duelů a zajímavých sportovních příběhů.

Nejen sportovními souboji se však na jednotlivých stadionech budou moct bavit hokejoví příznivci. Na všech stadionech bude mezi fanoušky vhozeno 10 klubových šál domácího celku, ve třech se budou ukrývat pozvánky do přestávkové soutěže. Tři fanoušci se tak přímo na ledové ploše poměří v hokejových dovednostech, vítěz se může těšit na herní konzoli Playstation 5 společně s nově vycházející hrou NHL 22, bezdrátová sluchátka a také voucher na dvě permanentní vstupenky Boleslavi na sezonu 2022/2023. Smutnit však nebudou ani zbývající dva soutěžící, kteří si odnesou VIP vstupenky a hokejové dresy.

Tím však soutěže nekončí. Na všech sedmi stadionech se budou pohybovat hostesky v tradičních zelených barvách ŠKODA AUTO a s tablety v rukou budou sbírat tipy fanoušků na celkovou návštěvu všech stadionů v 11. kole. Nejbližší tipující napříč extraligovými stadiony vyhraje exkluzivní VIP zájezd pro dvě osoby na turnaj s účastí českého národního týmu. Jinými slovy čekají na šťastného výherce tři dny v zahraničí s veškerým servisem, během kterých navštíví se svým doprovodem všechna utkání českého národního týmu. Vítěz soutěže bude určen také na každém jednotlivém stadionu, ti nejúspěšnější tipující v Boleslavi se mohou těšit na VIP vstupenky a další ceny z produkce Bruslařů.

ODPOLEDNE S BRUSLAŘI

25. 08. 2021

Několik záběrů z povedené akce Odpoledne s Bruslaři v Olympia MB 

ODPOLEDNE S BRUSLAŘI ANEB KONEČNĚ ZASE SPOLU!

11. 08. 2021

Přijďte s námi strávit příjemné odpoledne u OC Olympia v Mladé Boleslavi, a to v úterý 17. srpna od 13 hodin. Akci pořádáme jako obvykle s BK Mladá Boleslav a OC Olympia, takže se můžete těšit hned na trojnásobné množství her a soutěží a spoustu atraktivních cen.

Odpolednem vás provedou naši dva moderátoři Petr Plintovič a Roman Klesa, kteří si pro vás na pódiu připraví nejen zajímavé rozhovory.

Pro děti bude připraveno například dopravní hřiště a pro dospělé testovací jízdy nejen elektrickými vozy. Těšit se můžete na setkání s jezdcem rally Davidem Tomkem, který pro tuto sezonu jezdí MČR za tým Autokomplex Menčík ŠKODA Rally team, skládání puzzlíků s jeho závodním vozem nebo třeba na exotické taneční vystoupení, do kterého se samozřejmě budete moci zapojit. 

Proběhne představení A týmu BK Mladá Boleslav, ukázka dresů pro Ligu mistrů i Tipsport extraligu a v neposlední řadě se po roce a půl zase dočkáte autogramiády Bruslařů (její začátek je naplánován na 16 hodin).

A v neposlední řadě s námi OC Olympia oslaví své už 20. narozeniny a představí aktuální spolupráci s českými olympioniky.

Chybět nebude stánek FANSHOPU, maskot Embík a stánky s dětským tetováním či malováním na obličej.

HLAVNÍ SOUTĚŽ: Ukaž, že jsi hráč!

Na celkem osmi stanovištích musí děti nasbírat celkem osm bodíků do speciální „Bruslařovy kartičky“. Každý bodík obdrží po absolvování konkrétního soutěžního úkolu na daném stanovišti – nebojte, nebudete to složité a na každém stanovišti vám budou pomáhat hráči A týmu :-)

Vyplněné kartičky s nalepenými bodíky posléze odevzdáte ke slosování, které se uskuteční na konci akce (přibližně v 17 hodin). A o co hrajeme?

Ceny od BK Mladá Boleslav: permanentní vstupenky na extraligovou sezonu 2021/2022, dres podepsaný kompletním týmem

Ceny od Autokomplex Menčík: auto na víkend, svezení ve ŠKODA Fabia Rally2

Ceny od OC Olympia: dárkové karty (5x 1.000 Kč), 2x lístek do VIP zóny na koncert Lollipoz, 2x voucher na konzumaci na food festival Yummy Yummy

 

Představení elektrického vozu ŠKODA ENYAQ

17. 05. 2021

Ve čtvrtek 13.5.2021 jsme za ne úplně příznivého počasí a covidem poznamenanou dobou uspořádali akci u příležitosti představení elektromobilu ŠKODA ENYAQ iV. Celým eventem nás provedl skvělý sportovec a dnes už i moderátor Jirka Ježek, dvěmi hudebními vystoupeními program zpestřil zpěvák pan Karel Bláha. Krátce jsme zavzpomínali i na historii naší společnosti, a to díky vozu ŠKODA FAVORIT, který nám ze svého soukromého muzea zapůjčila rodina Tomků a který bude na našem showroomu k vidění ještě minimálně jeden měsíc.  Současí programu bylo i představení dvou našich dlouholetých obchodních partnerů - společností Cleverlance a Purum Kraft. Závěrem akce proběhlo samozřejmě slavnostní odhalení hned vozů ŠKODA ENYAQ iV. Výše uvedené společnosti jsou zároveň i prvními zákazníky, kteří si u nás nový vůz ŠKODA ENYAQ zakoupili. Vozy jim byly tedy slavnostně předány a o pár okamžiků později si je jejich noví majitelé odvezli domů. 

Pro ostatní účastníky byl samozřejmě připraven k předváděcím jízdám vůz ŠKODA ENYAQ iV i ŠKODA OCTAVIA RS iV. 

Jsme moc rádi, že jsem po tak dlouhé době mohli takovýto event uspořádat a že se takto vydařil. 

Elektromobilita

15. 05. 2021

Pomáháme i zvířátkům v ZOO PRAHA

12. 04. 2021

Díky celosvětové pandemii se ve velmi tíživé situaci ocitlo i spoustu ZOO po celé České republice. Rozhodli jsme se podpořit aspoň tu, která je nám nejbližší - ZOO Praha. Zakoupili jsme  proto stravenky pro 25 druhů různých zvířátek, níže můžete vidět malý vzorek těch, které jsme my nakrmili. A které si vyberete vy??? Veškeré info na webu pražské ZOO.   

Chci také krmit zvířátko

  

   

  

Poslední zásilka boxíku s jídlem do mladoboleslavské Klaudiánovy nemocnice

11. 04. 2021

Poslední boxíky s výborným jídlem dovezeny tento víkend lékařům a sestrám do mladoboslavské Klaudiánovy nemocnice, děkujeme za skvělou práci a přejeme spoustu sil do dalších dní.

POMÁHAT JE DŮLEŽITÉ - dovoz boxíků s jídlem do Klaudiánovi nemocnice

03. 04. 2021

 Řídíme se heslem „POMÁHAT JE DŮLEŽITÉ“ a v této těžké době to platí dvojnásob. Víme,  že dovážka jídla, nikomu život nezachrání, ale třeba aspoň trošku potěší vyčerpané lékaře a zdravotní sestry a přesne to byl náš záměr.

Autokomplex Menčík podporuje zdravotníky Klaudiánovi nemocnice

POMÁHAT JE DŮLEŽITÉ

29. 03. 2021

Vážíme si práce všech lékařů a sester, kteří se starají o pacienty s Covid19. Chceme pomáhat, ale v nemocnici být nemůžeme. Proto jsme se rozhodli darovat alespoň dobé jídlo personálu, který bojuje za nás. Ve spolupráci s VISTA RESTAURANT jsme připravili pro mladoboleslavskou Klaudiánovu nemocnici víkendové menu. Na ráno snídaňové boxy, na odpoledne pizzu. Tuto dovážku jídla bude opakovat po 3 víkendy, a to vždy zcela ekologicky - elektromobilem ŠKODA CITIGOe iV.

 

Jak bojovat s námrazou

26. 01. 2021
Dnes vám přinášíme několik rad, jak bojovat s námrazou ❄️???? na vašich ????....
Co vám rychle pomůže a čemu byste se měli raději vyhnout ...
https://www.skoda-storyboard.com/.../prvni-pomoc-pri.../

JSME PŘESVĚDČENI, ŽE POMÁHAT SE MÁ

20. 01. 2021
I my jsme se zapojili do projektu #ŠKODAAUTOpomaha, který pomáhá občanům ve stále přetrvávající celosvětové pandemii. Naše vozidlo ŠKODA Octavia jsme zapůjčili
Město Benátky nad Jizerou
, bylo využito především pro rozvoz ochranných pomůcek, jídla, lékařů pro občany, kteří potřebovali pomoci. Oblast HR automobilky ŠKODA AUTO získalo za svůj projekt ANTICOVID-19 celkové 1. místo za rok 2020 a také zvláštní cenu věnovanou aktivitám proti šíření pandemie. Po sérii prestižních ocenění, jako je Zaměstnavatel roku nebo Randstad Award, se jedná o další úspěch v oblasti řízení lidských zdrojů.Více o aktivitách se dočtete na: https://www.skodaautopomaha.cz
VŽDY BUDEME POMÁHAT, PROTOŽE POMÁHAT JE SPRÁVNÉ.
https://www.facebook.com/autokomplex.mencik

Akční nabídka 125 let ŠKODA SCALA

15. 01. 2021
Zažijte s vozem ŠKODA SCALA jeho úplně první zimu ❄️☃️????. Zahřeje vás při tom naše akční nabídka s cenovým zvýhodněním až 83 200 Kč. Zaručeně však roztajete prodlouženou zárukou až na 5 let, 0% úrokem a povinným ručením jen za 125 Kč měsíčně.  Více informací najdete na webu nebo vám je rádi sdělíme telefonicky.
https://praha8.mencik.skoda-auto.cz/stock-cars/akcninabidka

Šeková knížka 2020

07. 01. 2021
Vlastníte vůz ŠKODA starší 4 let?
Potom je právě pro vás je určená Šeková knížka 2021. Využijte některou z nabízených slev, aby vaše ŠKODA zůstala stále originální.
https://bit.ly/35iRBjM

Veselé Vánoce a šťasný nový rok 2021

22. 12. 2020

Pozvánka na exkurzi

17. 09. 2020

Datum: 23. září 2020
Čas: 10:00 – 12:00 hod.
Místo: Autokomplex Menčík, Mladská 713, Benátky nad Jizerou
http://www.autokomplex.cz/

Dovolujeme si Vás pozvat na jedinečnou exkurzi střešní solární elektrárny v Benátkách nad Jizerou s bateriovým úložištěm. Jedná se o střešní FVE skládající se ze solárních panelů na krystalické bázi o rozměrech 6x20 buněk (tzv. typ half cut). Podporu ve výrobě elektřiny zajišťuje na šedesát optimizérů s funkcí bezpečného vypnutí v situaci požáru. Celkový instalovaný výkon o velikosti 19,8 kWp je produkován šedesáti solárními panely o jednotlivém výkonu 330 Wp.
Elektrárna je vybavena bateriovým úložištěm o jmenovitém výkonu 30 kW (při účinku COS ɸ1) o kapacitě 50 kWh. Ostrovní systém využívá aktivně přebytky z FVE (peak shifting) a koordinuje výkonnostní špičky (peak shaving).

Odborný výklad zajistí Martin Panáč ze společnosti Siemens a Zdeněk Kalandřík ze společnosti S.W.H. Group.

Součástí exkurze bude:
- testovací jízdy a ukázka nabíjení vozu ŠKODA Citigo iV a ŠKODA Superb iV
- promítání videa z montáže fotovoltaické elektrárny s baterií
- ukázka výroby, spotřeby a všech funkcí battery boxu
- představení nového elektro vozu Enyaq (el. Prezentace, cenové nabídky a ostatní informace)

Pozor, nutné potvrzení účasti na email veronika.kratochvilova@autokomplex.cz, kapacita je omezena.

Těšíme se na Vás

Autokomplex Menčík

    

Výprodej skladu

29. 04. 2020

Akční skladové vozy ŠKODA jsou vám okamžitě k dispozici. Stačí jen nastoupit. 

Vyberte si z akční nabídky skladových vozů, které snadno vyhoví vašim potřebám. Pořiďte si například kompaktní SUV ŠKODA KAROQ, které poskytuje dostatek prostoru pro vás, vaši rodinu i vaše volnočasové aktivity. Model ŠKODA KAROQ je dostupný již od 486 336 Kč se zvýhodněním až 30 000 Kč. Zastavte se v našem autorizovaném dealerství ŠKODA nebo nás kontaktujte telefonicky.

ÚSPORY ENERGIE - FOTOVOLTAICKÉ SYSTÉMY S AKUMULACÍ

28. 04. 2020

Chceme být šetrní k přírodě a tak jsme zvolili vlastní výrobu elektické energie skrze fotovoltaiceké systémy. Vyrobenou energii používáme pouze pro vlastní potřeby. 

Široká nabídka letních pneu

14. 04. 2020

I v této nelehké situaci je náš servis stále v provozu. Připravili jsme si pro vás pestrou nabídku letních pneumatik se slevou až 25 %. Samozřejmostí je možnost přezutí za 299 Kč nebo uskladnění pneumatik za 499 Kč. V rámci jarní servisní prohlídky zkontrolujeme funkčnost vaší klimatizace, provedeme diagnostiku, zkontrolujeme podvozek, brzdový systém a mnoho dalšího. To vše za akční cenu 249 Kč.
Nemusíte mít strach, všechny činnosti vykonáváme zodpovědně vůči vašemu zdraví.

Akční nabídka 125 let

04. 03. 2020

Oslavte s námi 125. výročí založení značky a využijte akční nabídku na model ŠKODA OCTAVIA COMBI se zvýhodněním až 179 600 Kč.

https://www.skoda-auto.cz/nabidka/akcni-nabidka-125-let

Naše kolo

02. 03. 2020

V neděli hrála Mladá Boleslav již 50. kolo základní části hokejové Tipsport extraligy a její fanoušci si krom vybojovaného vítězství proti Karlovým Varům užili také aktivity spojené s novým projektem ´Naše kolo´. V rámci aktivace oficiálního partnera soutěže, společnosti ŠKODA AUTO a.s a klubového partnera, společnosti Autokomplex Menčík, se soutěžilo o skvělé ceny …. zájezd na MSLH 2020 či permanentky na další sezónu.... Vše se vydařilo skvěle a výhercům moc gratulujeme.

Krásné video můžete zhlédnout na našem FB profilu: https://www.facebook.com/autokomplex.mencik

     

ZIMNÍ SERVISNÍ AKCE

30. 09. 2019

Připravili jsme pro Vás důkladnou zimní servisní prohlídku.
Provedeme test autobaterie, diagnostiku, zkontrolujeme podvozek a mnoho dalšího.
Do konce listopadu můžete navíc využít až 20% zvýhodnění na vybraný sortiment ŠKODA Originálního
příslušenství, které zahrnuje například gumové koberce či vany do zavazadlového prostoru. ŠKODA Originální
autobaterie pořídíte do konce prosince se slevou až 10 %.
Samozřejmostí je výhodná nabídka kompletních zimních kol či samostatných zimních pneumatik a možnost přezutí
nebo uskladnění kol za skvělé ceny. 

Neváhejte a objednejte se !!!

Nové chytré klíčenky

23. 09. 2019

Stalo se Vám někdy, že jste ztratili klíče???
Byli byste rádi, kdyby vám je nálezce mohl vrátit ???

S našimi novými klíčenkami je to velmi jednoduché ...

Nový crossover ŠKODA KAMIQ

09. 09. 2019

Nový ŠKODA KAMIQ je dalším z řady SUV, doplňuje kategorii supermini SUV. KAMIQ je postaven na moderní platformě MQB A0, takže zákazníkům nabízí standard výbavy, jenž je obvykle doménou automobilů vyšších tříd. ŠKODA KAMIQ snoubí výrazný design s mnoha funkcemi, které z něj dělají ideálního společníka do džungle nebo velkoměsta. Robustní vzhled, univerzální ochranné detaily, hranaté výrazné linie, dělené světlomety, LED technologie. Mezi charakteristické prvky modelu ŠKODA KAMIQ, nejmenšího modelu v rodině SUV, patří zvýšená světlá výška, kompaktní vnější rozměry a mimořádná flexibilita interiéru. Jde tedy o dokonalou volbu pro městský život během pracovního týdne a pro výlety na venkov o víkendu.

Neváhejte a objednejte se na předváděcí jízdu již dnes !!!

Malé ohlednutí za představením nového krasavce ŠKODA KAMIQ

09. 09. 2019

Představení modelu ŠKODA KAMIQ proběhlo ve středu 4.9.2019 v blízkosti našeho pražského showroomu před budovou AFI Karlín. Akce se velmi vydařila, rozdali jsme spoustu dárečků s logem Kamiq, proběhlo několik předváděcích jízd - jedna z nich dokonce skončila objednávkou vozu :) Kdo se přišel podívat, mohl ochutnat kávu Tchibo či novinky džusů Relax od společnosti Maspex. 

Memoriál Strýčka Jedličky 2019

20. 08. 2019

I v letošním roce jsem se účastnili charitativního turnaje Memoriál Strýčka Jedličky, který letos poprové proběhl v areálu VISTA tenis dne 17.8.2019. My jsme s sebou tentokrát přivedli vzácného hosta - paralympijského vítěze v cyklistice Jirku Ježka. I on se turnaje aktivně účastnil a moc si to užil. Jsme rádi, že můžeme tímto způsobem přispět na dobrou věc, penízky z turnaje totiž putují na dětské oddělení FN Motol a do Jedličkova ústavu. Byl to skvělý den :)

Dětský den s Bruslaři

23. 05. 2019

Zveme vás na 2. ročník Dětské dne s Bruslaři, tentorát na letišti v Mladé Boleslavi a zároveň i na představení nového modelu ŠKODA SCALA. 

Máme připraveno spoustu aktivit pro děti i dospělé. Pro více informací prosím sledujte událost na FB https://www.facebook.com/events/442689506548406/

 

Oznámení o zaknihování akcií

18. 01. 2019

Ke stažení zde

Moderátor si vyzkoušel rally jako spolujezdec

28. 11. 2018

Dlouho se chystá něco velkého......a už je to venku :)

Viděli jste včerejší Víkend??? Pokud ne, vřele doporučujeme shlédnout ????https://novaplus.nova.cz/po…/vikend/epizoda/27006-27-11-2018 (čas 24:22). Moderátor Nova Sportu Radek Mazal usedl jako spolujezdec Tomáše Pospíšilíka do jeho Škoda Fabia R5…. poprvé se tak stalo v Sosnové....ale určitě to nebylo naposled.....Více se dočtete:

https://www.facebook.com/144285462509/posts/10156728789012510/

http://sport.tn.nova.cz/clanek/moderator-si-vyzkousel-rally-na-vlastni-kuzi-exkluzivni-zabery-z-auta.html

ŠKODA Autoškolám

08. 08. 2018

Rádi bychom Vás touto Informovali o zajímavém projektu, který pro vás připravila ŠKODA AUTO ve spolupráci s regionálními obchodníky v rámci programu ŠKODA Autoškolám.

Jedná se o výhodné pořízení nového vozu, bez potřeby plné hotovosti a s využitím výhodného financování formou operativního leasingu* úplně bez starostí, co se týče servisu a případně i zimního obutí, nebo formou výhodného spotřebitelského úvěru** s úrokem od 1,99% a splátkou -  akontací již od 0%.

*vzorový příklad:

ŠKODA FABIA Trumf 1,0TSI/70Kw v ceně 287 508,-s DPH, Škoda bez starostí s plným servisem bez zimních kol, roční nájezd 15 000km, doba pronájmu 48 měsíců se spoluúčastí 5%/5 000,-, splátka 5 035,- s DPH, 4 161,- bez DPH

**vzorový příklad:

ŠKODA FABIA Active 1,0MPI/44Kw v ceně 259 900,-s DPH, akontace-splátka předem 20% ve výši 51 980,-, doba úvěru 36 měsíců se spoluúčastí 5%/5 000,-, splátka 7 035,- s DPH, 5 814,- bez DPH    s úrokem 1,99%

Domluvte si prosím s námi schůzku pro více informací, testovací jízdu nebo navštivte stránky www.skodaautoskolam.cz.

I na dále se můžete těšit na další připravované novinky, jakými jsou např. e-learningové sekce „pro studenty“, bonusy od dealera, výukové materiály autoškolám a studentům a v neposlední řadě i velmi zajímavé crash testy a následky nárazů.

Máme připraveny i zajímavé propagační materiály.

Pro bližší informace se obraťte se na náš certifikovaný prodejní tým.

Rally Bohemia - Tomáš Pospíšilík

11. 07. 2018

Další krásné záběry.....tentokrát z RALLY BOHEMIA 2018 v Mladé Boleslavi. 

Rally Hustopeče

20. 06. 2018

Několik povedených fotografií z dalšího Tomášova závodu MČR 2018 - Rally Hustopeče.

Macha Lake Open 2018

13. 06. 2018

Stejně jako v loňském roce i letos jsme se stali sponzorem tenisového ITF turnaje žen Macha Lake Open 2018. Za nás opět velmi vydařená akce. Největší zážitkem byla jednoznačně exhibice pánů Cyril Suk, Bohdan Ulihrach vs. Martin Damm, Petr Pála.

Dětský den s Bruslaři

13. 06. 2018

V neděli 3.6.2018 proběhl v areálu golfového hřiště Benátky nad Jizerou náš oficiálně první Dětský den s Bruslaři. Za nás to byla velmi povedená událost - odjelo se spoustu testovacích jízd našimi vozy, nejen děti, ale i jejich rodiče byli nadšení z hokejistů boleslavského A týmu a FABIA R5 Tomáše Pospíšilíka také nebyla opomenuta:) U závodního trenážeru Natři Honzu! byla neustále fronta. Všechny děti odcházely "zmalované", vyskákané a spokojené. :)

Níže několik povedených fotek....ale budeme doplňovat další:)

Autokomplex Menčík ŠKODA rally team - Rally Šumava Klatovy 2018

02. 05. 2018

2. závod MČR 2018 Tomášovi bohužel nevyšel úplně dle jeho přestav, ale i tak to jsou cenné zkušenosti do dalších závodů. Nicméně povedených fotografií ze závodu máme velkou zásobu. Více na FCB https://www.facebook.com/autokomplex.mencik

        

 

ZFP GALA „23 let na jedné lodi“

26. 04. 2018

Ve čtvrtek 26.4.2018 jsme se jako jeden z partnerů účastnili společenské akce ZFP GALA „23 let na jedné lodi“  při příležitosti 23. výročí založení společnosti ZFP, s.r.o. Probíhaly zde testovací jízdy našimi vozy ŠKODA Kodiaq a Karoq.

  

Autokomplex Menčík ŠKODA rally team - 37. KOWAX Valašská Rally ValMez 2018

25. 03. 2018

Autokomplex Menčík ŠKODA rally team - název nového týmu, za který jezdí ve voze ŠKODA Fabia R5  mladý a nadějný Tomáš Pospíšilík a Jiří Hovorka.

V tuto chvíli mají úspěšně za sebou první závod - 37. KOWAX Valašskou Rally a již se těší na další. Sám Tomáš cituje na své sociální sítí: "Pořadí není důležité, získané zkušenosti ano."

Výborná práce Tomáši, i my se již těšíme. :)

  

Pro více informací navštivte facebook společnosti Autokomplex Menčík https://www.facebook.com/autokomplex.mencik/ nebo facebook Tomáše Pospíšilíka https://www.facebook.com/tomaspospisilik.cz/

    

Bohemians 1905

22. 03. 2018

I přes nepřízeň počasí dorazilo na nedělní zápas Bohemians 1905 vs FK Teplice spousta fanoušků a my jsme tentokrát nechyběli také.... S sebou jsme vzali červeného krasavce ŠKODU KAROQ......

ŠKODA KAROQ    

VYHRAJ ZÁJEZD NA MSLH 2018

21. 03. 2018

V pátek 16.3.2018 jsme na posledním zápase týmu BKMB vyhlásili vítěze soutěže "Vyhraj zájezd na MSLH 2018". Vítězem se stal pan František Kopal.

Zájezd zahrnuje: letenky, ubytování, stravování v rámci programu a především vstupenky na utkání ČR vs. Slovensko a ČR vs. Švédsko. 

Ještě jednou moc gratulejeme!!!

Šeková knížka plná slev

22. 02. 2018

 

Využijte zvýhodnění až 20% na originální náhradní díly ŠKODA a práci! Pokud vlastníte vůz ŠKODA CITIGO, FABIA, RAPID, OCTAVIA, ROOMSTER, YETI nebo SUPERB, jehož stáří je 4 a více let, je akce Šeková knížka plná slev určena právě vám. Stačí si knížku jednoduše stáhnout (www.sekova-knizka.cz), nebo o ni neváhejte požádat jednoho z našich servisních poradců, přímo u nás na servisu.

ŠKODA Octavia Trumf liftback

22. 02. 2018

ŠKODA Octavia Trumf

Rádi bychom vás seznámili s novinkou, která byla uvedena na trh začátkem tohoto roku. Jedná se o akční verzi ŠKODA Octavia Trumf liftback, dostupná je pouze s motorem 1.4 TSI 110 kW (150 koní), a to za cenu 444.900 Kč.

Volitelný paket Trumf Plus za 49 900,-Kč obsahuje LED přední světlomety, TOP LED zadní světla, KESSY a Climatronic. Zákaznická výhoda oproti výbavovému stupni Ambition je 112 000,-Kč.

Ve standardu je sedm airbagů včetně kolenního pro řidiče, tempomat, světelný a dešťový senzor, litá 16palcová kola, přední mlhovky, diodové zadní svítilny, malý kožený paket pro multifunkční volant, manuální klimatizace, palubní počítač Maxi Dot, výškově nastavitelná přední sedadla, elektricky ovládaná boční okna a vnější zpětná zrcátka, infotainment Swing s 6,5palcovým displejem a osmi reproduktory, dálkově ovládané centrální zamykání nebo plnohodnotná rezerva.

POJEĎTE V TOM S NÁMI

22. 01. 2018

I my jsme se stali součástí aktivační kampaně "POJEĎTE V TOM S NÁMI" ...... i my fandíme Českému olympijskému týmu.....chcete být také součástí?? Přijďte se k nám na autosalon vyfotit, Vaše fotka se tak stane součástí polepu na jednom z 8 vozů ŠKODA vystavených na olympijských festivalech a zároveň se tak účastníte soutěže o krásné kousky z olympijské kolekce.
Více informací na www.pojedtevtomsnami.cz


2022 © Autokomplex.cz
All right reserved.

iconProvozovna Praha
Autokomplex Menčík
Korybutova 686/4
186 00 Praha 8
icon+420 224 813 339
iconrecepce@autokomplex.cz
iconProvozovna Benátky
Autokomplex Menčík
Mladská 713
294 71 Benátky nad Jizerou
icon+420 326 396 709
iconautokomplex@autokomplex.cz